להזמנת כרטיסים

שלחו GEDCOM באמצעות טופס שליחה


ניתן לשלוח את אילן היוחסין שלכם בקובץ ג'דקום ע"י העלתו ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו. לחצו על הכפתור, מלאו ושלחו אלינו. לפני שליחת אילן היוחסין, נא לקרוא בעיון את ההבהרות המשפטיות שלנו.

אם שלחתם את עץ המשפחה שלכם ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו, אין צורך לשלוח הצהרה נפרדת. אנו נצרף את עץ המשפחה שלכם אל מאגר המידע של המרכז לגנאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן, ללא תשלום.

עדכון עץ קיים במאגר אנו – מוזיאון העם היהודי:

אם כבר רשמתם את עץ המשפחה במרכז לגנאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן ואתם מבקשים לשלוח לנו עדכון לעץ המשפחה שלכם, אנא ציינו את מספר הרישום של העץ שאותו אתם מבקשים לעדכן. שימו לב שהקובץ המעדכן חייב להכיל את כל המידע שברצונכם לרשום, ולא רק את השינויים או התוספות האחרונים, מאחר שהקובץ החדש יחליף לחלוטין את הקובץ הישן ששלחתם בעבר אל מרכז לגנאלוגיה ע"ש דגלס א. גולדמן.

כשהעץ שלכם ייכנס למאגר, תישלח אליכם הודעה בדואר אלקטרוני.

שלחו GEDCOM במייל


ניתן לשלוח את עץ המשפחה שלכם בקובץ ג'דקום מצורף להודעת דואר אלקטרוני. אנו נצרף אותו אל מאגר המידע של המרכז לגנאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן ללא תשלום.

כאשר שולחים את עץ המשפחה בפעם הראשונה, נא לוודא שאתם מוסרים לנו את פרטיכם המלאים: שם מלא, כתובת לדואר רגיל, מספרי טלפון ופקס, כתובת דוא"ל. אנו ממליצים מאד למסור גם פרטים של אדם נוסף שאליו ניתן לפנות בקשר לעץ המשפחה שלכם.

אם כבר רשמתם את עץ המשפחה במרכז לגנאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן ואתם מבקשים לשלוח לנו עדכון לעץ המשפחה שלכם, אנא ציינו את מספר הרישום של העץ שאותו אתם מבקשים לעדכן.

שימו לב שהקובץ המעודכן חייב להכיל את כל המידע שברצונכם לרשום, ולא רק את השינויים או התוספות האחרונים, מאחר שהקובץ החדש יחליף לחלוטין את הקובץ הישן ששלחתם בעבר אל מרכז לגנאלוגיה ע"ש דגלס א. גולדמן.

הכתובת: genealogy@bh.org.il

בעת הגשת עץ המשפחה נא לוודא שחתמתם על ההצהרה ושלחתם אותה אלינו ביחד עם קובץ הג'דקום שלכם. כמו כן אנא קראו את הצהרת הוויתור של המרכז לגנאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן.