להזמנת כרטיסים

אנו – מוזיאון העם היהודי מציג:

מחנה קיץ – בילוי יוצא דופן לכל המשפחה

1-31 באוגוסט

 אנו פועלים על פי התו הירוק. עטיית מסכות בכל זמן שהותכם ברחבי המוזיאון – חובה!

המוזיאון היהודי הגדול בעולם והיחיד שמספר את סיפורו של העם היהודי בצורה מקיפה, מרגשת ומונגשת לכולם – מציע בחודש אוגוסט לילדים ולכל המשפחה בילוי מהנה במיוחד ליום שלם במוזיאון הממוזג.

"מחנה הקיץ של אנו" שהותאם על ידי הצוות המקצועי של המוזיאון לתת מענה חינוכי וערכי בשילוב זמן איכות משפחתי מגבש ומהנה, מציע לקהל המבקרים את ערכת "משפח-אנו" -הרפתקה בלתי נשכחת ברחבי המוזיאון החדש באמצעות פעילות משפחתית עצמאית חווייתית ומגבשת בנושא הקרוב לכולנו – המשפחה.

עלות הערכה 15 ש"ח והיא מוצעת לרכישה במוזיאון בלבד. בנוסף, יש לרכוש כרטיס כניסה.

בנוסף, להעשרת חווית הביקור וכחלק ממחיר כרטיס הכניסה למוזיאון אנו מציעים את גלריית "גיבורים" האהובה לילדים (מומלץ לגילאי 6-12) וכמו כן ממליצים בחום להוריד את אפליקציית ANU ולהנות ממדריכים קוליים, לרבות "אנו לילדים", סיור קולי מודרך לילדים עם יובל מלחי.

מחנה קיץ, פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי

משפח-אנו: ערכת הפעלה כיפית ברחבי המוזיאון

(גיל 7 ומעלה)

במסלול משפח-אנו יעברו הילדים והוריהם פעילות חווייתית, חינוכית ומגבשת שבמרכזה המושג משפחה. מצוידים בחוברת חידות, מדבקות, מפות וצמיד מיוחד ישוטטו ברחבי המוזיאון, יחקרו את מושג המשפחה הכללי, יגלו משפחות יהודיות בעולם ומנהגיהם, מאכלי עדות מנהגים ומסורת, יבחרו את המנה המשפחתית האהובה עליהם, יענו על חידון מוסיקלי של שירי ילדים ישראליים, ירכיבו את הפאזל המשפחתי הייחודי שלהם ועוד. בעזרת "צמיד איתך"– צמיד חכם עם טכנולוגיית RFID, יוכלו לסרוק למייל האישי שלהם 80 מוצגים אינטראקטיביים בתלת ממד ואת החוויות הדיגיטליות כמזכרת מהבילוי במוזיאון.

משפח-אנו, פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי

אנו לילדים, יובל מלחי, פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי

גיבורים, פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי

מידע חשוב למבקר/ת

  • ערכת "משפח-אנו" כרוכה בעלות נפרדת של 15 ש"ח, ניתנת לרכישה בקופות ובחנות המוזיאון.
  • גלריית גיבורים פעילה בכל השבוע בחלונות זמן קבועים בני שעה וחצי. יש לרכוש כרטיס מראש לחלון הזמן המתאים לכם. כרטיס לגיבורים מקנה כניסה לכל גלריות המוזיאון. נא להקפיד להגיע בזמן. הביקור מסתיים בשעה הנקובה. לכל הפרטים לחצו כאן
  • סיור מודרך לקהל הרחב מתקיים בימים ראשון-חמישי בשעה 17:00. הסיורים כלולים במחיר הכרטיס. בכל יום פעילות מדריכי הבית משובצים בגלריות השונות וזמינים להשיב על שאלותיכם. לפרטים נוספים לחצו כאן
  • אנחנו ממליצים להאזין לסיור הקולי "הלהיטים הגדולים" באפליקצית ANU ,עליכם להצטייד באוזניות מתאימות. בנוסף, אנו מציעים כמות מוגבלת של מכשירי אודיו-גייד ניידים ללא חיוב ובהם מסלולי הסיור
  • לגלריית גיבורים מלאי הכרטיסים מוגבל וחובה להזמין מקומות מראש באתר שלנו. אנחנו ממליצים לרכוש מראש גם כרטיסים לביקור רגיל במוזיאון ולשאר הפעילויות בו.
  • חברי מועדון צרכנות והטבות – ראשית עליכם לרכוש כרטיס בתשלום במועדון עצמו, לאחר מכן אנא שריינו באתר המכירה שלנו כרטיס בתעריף 0 ש"ח ע"פ שם המועדון. עם הגיעכם למוזיאון עליכם להציג לקופאי את אישור הרכישה/קוד עיסקה אותו קיבלתם מהמועדון בו רכשתם.
  • שעות פעילות מיוחדות, הגעה, חניה וכל מידע נוסף – לחצו כאן
  • יש לכם שאלות נוספות? הוואטספ שלנו יודע הכל 03-7457-808

 פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי

 פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי  פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי  פעילות קיץ 2021 של אנו - מוזיאון העם היהודי