אנו דיגיטלים

מוזיאון העם היהודי מציע למבקריו מגוון אטרקציות אינטראקטיביות בעזרת אפליקציות ומדריכי קול מקוריים ומעשירים, אשר הופכים אתכם לחלק מהחוויה ומשדרגים אותה עבורכם. הורידו, נסו ותיהנו!

אפליקציית אנו – מוזיאון העם היהודי

לא לשכוח להביא אתכם אוזניות!

סיור אודיו: הלהיטים הגדולים

מוצגים ייחודיים שסביבם סיפור מיוחד, מסופר על ידי קרובי משפחה, מומחים וכוכבים, בקול, תמונה וכתב.

הרחבות מידע

למעלה ממאה מוצגים ומוקדים בשלוש קומות התצוגה, מלווים בכתב ובתמונה

היכל בתי הכנסת

סיור אודיו עם יותר מ-25 דגמים של בתי כנסת מסביב לעולם והסיפור שלהם

גיבורים: פורצי הדרך של העם היהודי

מאות גיבורות וגיבורים באיור ובכתב מכל התחומים ומכל התקופות

 

אפליקציית אנו – מוזיאון העם היהודי להורדה בחינם:

   

אנו משפחה

 בואו לגלות בני משפחה קרובים ורחוקים ברחבי המוזיאון!

לא הייתם רוצים לגלות שיש לכם קשר משפחתי אל מפורסמים יהודים כמו אלברט איינשטיין, אמה לזרוס או בנימין זאב הרצל? עכשיו זה אפשרי: מוזמנים להתנסות באפליקציה חדשה אנו משפחה שתסייע לכם לא רק לאתר קשרים כאלה, אלא גם למצוא אותם בתוך חלל המוזיאון!

כל מה שצריך לעשות הוא להתחבר לחשבון ה-Geni שלכם (אתר גנאלוגי לבניית עצי משפחה) כשתגיעו למוזיאון. לאחר ההתחברות תופיע רשימת אישים מפורסמים שיש לכם קשר משפחתי אליהם, ופירוט הקשר. קליק אחד שלכם על שם האישיות, יחשוף בפניכם את המיקום שלה במוזיאון. וזה עוד לא הכל – אתם עשויים לגלות קרובי משפחה, שידעתם עליהם או שלא, שמבקרים במוזיאון באותו זמן!

בנוסף, אם יש לכם עץ משפחה (גם אם הוא כבר הועלה לאתר אחר), העלו את קובץ ה-Gedcom שלכם (קובץ המכיל פרטי עצי משפחה של כל מי שכבר פתח אחד) ל-Geni ותצטרפו אל עץ המשפחה העולמי.

אם עדיין אין לכם עץ משפחה, אתם מוזמנים ליצור אותו לפני ביקורכם במוזיאון או בחדר מאגרי המידע בכניסה. ככל שהעץ שלכם יכיל יותר קרובי משפחה, כך יגדל הסיכוי למצוא יותר קשרים באמצעות האפליקציה. אז תתכוננו לגלות קרובי משפחה חדשים ומפתיעים!