אירועים | ביקורים | חדשות

בוקר של אופנה ישראלית – אירוע של אגודת הידידים בבית האופנה "משכית"

"משכית" – היפהפייה הנרדמת התעוררה לחיים

אגודת ידידי בית התפוצות בישראל אירחה בבית "משכית" החדש ביפו כחמישים נשות עסקים ישראליות מובילות. אורחת הכבוד: רות דיין, המייסדת המיתולוגית של "משכית"

בין המשתתפות: אירית אדמוני פרלמן מנכ"ל אגודת ידידי בית התפוצות בישראל; שרון טל, המעצבת הראשית של "משכית"; חדוה שרון; רונית הרשקוביץ; מטי קרסו; גילת אנקורי; מירי עזורי; ויויאן רכיב;

אורית בנבנישתי; מרים זוגלובק; ענת פרנקל; טל בירנפלד; עו"ד אורית סיניבר ואחרות.

האירוע נערך בבית "משכית" החדש ביפו, בדגש על אופנה ישראלית, ברוח התערוכה המוצגת בימים אלה בבית התפוצות "תופרי החלומות". במרכז התערוכה מעצבי העל היהודים ותרומתם לעולם האופנה.

האורחות שמעו סקירה על הקולקציה החדשה של "משכית" מפיה של שרון טל, המעצבת הראשית של "משכית" שהצליחה, בשנת 2013, להקים את החברה מחדש לאחר שנסגרה בשנת 1994 בעקבות קשיים כלכליים. שרון טל היא בוגרת המכללה לעיצוב "שנקר" והתמחתה בבתי האופנה הגדולים של אלכסנדר מקווין ולנבין. סקירה נוספת על אופנה ישראלית שמעו המוזמנות מפיו של המעצב רונן לוין, מרצה בכיר במכללת "שנקר", שגם הנחה.

רות דיין, המייסדת המיתולוגית של "משכית", סיפרה על השנים הראשונות  של "משכית", התרומה לחברה, ההצלחה הבינלאומית ועל כך שזכתה לראות את פריחתה המחודשת של "משכית" בהנהגתה של שרון טל.

הבוקר כלל סיור בסטודיו של "משכית" והדגמה של הקולקציה החדשה ע"י השחקנית גילת אנקורי, שכבר הוכיחה שיש לה גם כישורים של דוגמנית.

"שיתוף הפעולה עם "משכית" הוא חשוב וטבעי", אמרה אירית אדמוני פרלמן, מנכ"ל אגודת ידידי בית התפוצות בישראל. "כמו "משכית" – נושאת הדגל של היצירה הישראלית המקורית – המשקפת את נופי הארץ, צבעיה ואנשיה, כך בית התפוצות – מוזיאון העם היהודי, נושא את דגל היצירה היהודית לאורך הדורות ואת תרומתם של היהודים לתרבות העולמית".

(צילומים: אביב חופי)

Ronen Levin, Ruth Dayan, Sharon Tal

שרון טל, רות דיין, רונן לוין

אירית אדמוני פרלמן, גילת אנקורי

אירית אדמוני פרלמן, גילת אנקורי

ANAT FRENKEL TaL BIRENFELD RONIT Hershkovitz

רונית הרשקוביץ, טל בירנפלד, ענת פרנקל

אורית בנבנישתי ומטי קרסו

אורית בנבנישתי ומטי קרסו

miriam sharon hebrew

 

 

 

בית התפוצות